Menu

Autem przez Polskę z historią w tle

Podróże, motoryzacja, historia.

W drogę!

autozwiedzanie

W ciągu dnia moje myśli krążą wokół trzech tematów: samochodów, podróży i historii. Bez wątpienia są to moje pasje, a historia stała się dodatkowo zawodem.

Najintensywniej myślę jednak nad tym, jak pięknie byłoby połączyć te trzy pasje w jedną wielką przygodę życia. A właściwie czemu tego nie zrobić?

Samochodem jeżdżę dużo, czasem do celu, często bez celu. Motoryzacja to moje hobby, samochód zawsze był dla mnie czymś więcej niż tylko narzędziem służącym do przemieszczania się z punktu A do B. Po prostu wsiadam i jadę. Czasem słucham muzyki, czasem najpiękniejszą muzyką jest dla mnie dźwięk silnika. Nie wiem gdzie dokładnie dojadę, w którą drogę powiatową skręcę. Jednak zawsze gdzieś dojeżdżam. Poznaję w ten sposób miejsca, do których prawdopodobnie nigdy bym nie dotarł, gdybym podróże skrupulatnie planował. Poznaję niezwykłe miejsca, ciekawych ludzi oraz historię... zarówno tych miejsc, jak i ludzi, których na swojej drodze spotykam. 

Może warto zacząć to jakoś utrwalać? Podzielić się przeżyciami, doświadczeniami, przemyśleniami. Pozostawić jakiś ślad w postaci bloga czy vloga. Czas pokaże.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Dominik] *.dynamic.mm.pl

    Też uwielbiam samochody, zwłaszcza jakieś roboty przy nich, w garażu najbardziej się relaksuję!

  • Gość: [Ula] *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Ja też w kółko myślę o samochodach, a do tego jeszcze o motorach. po prostu motoryzacja to coś co bardzo mnie kręci.

© Autem przez Polskę z historią w tle
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci